CANLI | Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ile yaptığı görüşmeyi anlattı! Ali Koç’a cevap verdi: Fenerbahçe’nin lidere ihtiyacı var

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi başkan adaylarından Aziz Yıldırım açıklamalarda bulunuyor.

Aziz Yıldırım’dan çarpıcı açıklamalar…

22:26 06 Haziran 2024

“ADAY OLMAMASI LAZIM”

Ali Koç’un yaptığı açıklamaya atıfta bulunan Aziz Yıldırım, “Onun ‘Ben varken Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar’ dedikten sonra aday olmaması lazım. 3 Temmuz’un ve 4 Nisan’ın mağdurlarından en büyüğü benim. Mağdurum ama liderim” dedi.

22:25 06 Haziran 2024

“MOURINHO AÇIKLAMAMIZI İSTEDİ”

Jose Mourinho ile yaptıkları görüşmeyi anlatan Aziz Yıldırım, “Ben ‘Galatasaray’ı yeneceğiz’ dedim, yine haksızlıklar oldu ama 10 kişi gittik yendik. Sonra ben ‘Mourinho’ dedim. Sonra biz onunla Roma’da görüştük ama Sayın Mourinho açıklamamamızı istedi. Biz menajeriyle de görüştük. Benim hayatta yalanım olmaz. Jorge Mendes ile Mahmut Uslu ve Önder Bey evine gidip Porto’da görüştü. Sonuç ne? Benim böyle bir teknik direktörü söylememle ilk kez Haziran ayında Fenerbahçe’nin teknik direktörü belli oldu” açıklamasını yaptı.

22:14 06 Haziran 2024

“KARARSIZ İNSANLAR VAR”

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı hakkında konuşan Aziz Yıldırım, “Yüzde yüz kazanırız diyemeyiz ama kazanabileceğimiz ortada. Kararsız insanlar var, kavga istemiyorlar” ifadelerini kullandı.

22:24 06 Haziran 2024

“O KUPAYI ALABİLİRDİK”

Fenerbahçe’de Ali Koç’un 2 Nisan’da gerçekleştirdiği kongreye değinen Aziz Yıldırım, “2 Nisan’da kongre üyelerini stada çağırdılar. Dünyanın her yerinden insanlar geldi. Geldiler ama ligden çekilmeye dair bir şey göremediler. Sonra Urfa’daki hadiseden sonra rakip Süper Kupa’yı aldı. Tarih ‘Maça U19 takımı çıktı’ diye yazmayacak. ‘Süper Kupa’yı Galatasaray’ aldı yazacak. Fenerbahçe öyle kaçmaz. Sonra çıktı ‘Ben varken Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar’ dedi. Öyle isyan olmaz, Fenerbahçe başkanı ‘Biz her şeye rağmen şampiyon olacağız’ der. Camiayı umutsuzluğa iter bu açıklama. Sonra Olympiakos’a da elendik, biz o kupayı alabilirdik” dedi.

22:12 06 Haziran 2024

“F.BAHÇE’NİN LİDERE İHTİYACI VAR”

TRT Spor’da canlı yayın konuğu olan Aziz Yıldırım, “Fenerbahçe’nin lidere ihtiyacı var. Herkes başkan olabilir. Liderlik ayrı bir şey. Şikayet etmez. Çözüm üretir. Camiasından aldığı gücü kullanır. Benden sonra bu gücü göremedik. 6 senedir hiçbir başarı yok. Ben çıkış yapmazsam devam edecek. Belki bizim çıkışımızla beraber Fenerbahçe’deki ölü toprak ortadan kalkmıştır. Bunu temenni ediyorum” dedi.

Canlı Anlatım Özeti

  • “ADAY OLMAMASI LAZIM”
  • “MOURINHO AÇIKLAMAMIZI İSTEDİ”
  • “KARARSIZ İNSANLAR VAR”
  • “O KUPAYI ALABİLİRDİK”
  • “F.BAHÇE’NİN LİDERE İHTİYACI VAR”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x