Dünyaca ünlü marka Türkiye’deki parfüm fiyatlarını indirdi! Erkekler kaçırmasın!

Erkeklerin olmazsa olmaz aksesuarı parfümdür diyebiliriz. Malum ülkemizde parfüm fiyatları biraz absürt seviyelerde. Öyle ki ortalama bir parfüm bile 2000 TL ve üzeri fiyatlardan satılıyor. Hatta AVM’deki mağazalarda parfüm fiyatları ilginç bir şekilde 4000 TL’nin de üzerine çıkıyor. Neyse ki zaman zaman karşımıza çıkan kampanyalar sayesinde ucuza parfüm almak mümkün olabiliyor.

Malum erkek parfümleri genel olarak 50 ml ya da 100 ml olarak satılıyor. Daha çok talep gören ambalajın 50 ml’lik olduğunu söyleyebiliriz. Peki 200 TL altına kokusu uzun süre gidebilecek bir parfüm almak mümkün mü? Hemen cevaplayalım. Evet.

Dünyaca ünlü marka Türkiye’deki parfüm fiyatlarını indirdi! Erkekler kaçırmasın!

Hali hazırda Bargello’nun en çok tercih edilen parfümü (576 Edp Woody) indirime girmiş durumda. Hem de öyle böyle bir indirim değil. Geçtiğimiz günlerde bu parfümün fiyatı zaten düşmüştü. Şimdi ise bu indirime ek bir indirim daha geldi. Dilerseniz parfümün satış sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

İndirime giren 576 Edp Woody erkek parfümünün satış sayfası için tıklayın

Bu parfüm özellikle günlük kullanımlar için ideal diyebiliriz. Hem kokusu çok ağır değil. Hem de 10 saati aşkın bir süre etkisi devam ediyor. Dolayısıyla günlük kullanımda tercih edeceğiniz bir koku olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x