İstifa haberleri sonrası Hatayspor’dan Volkan Demirel paylaşımı!

Süper Lig’de Beşiktaş’a kaybeden Atakaş Hatayspor’da teknik direktör Volkan Demirel’in istifa ettiği yönünde çıkan haberleri yönetim yalanladı.

Hataysporlu yöneticiler, Volkan Demirel’den kendilerine bir istifa talebi gelmediğini belirtti.

HATAY’DAN PAYLAŞIM
İstifa haberlilerinin ardından Hatayspor kulübü sosyal medya hesabından Volkan Demirel’i paylaştı ve ‘Hocamız’ notunu düştü

Son 9 lig maçında 1 galibiyet alan Hatayspor’da yönetim, Volkan Demirel’in istifa kararı alsa bile, bu istifayı kabul etmeyeceklerini duyurdular.

VOLKAN DEMİREL: BUNUN SORUMLUSU BENİM
Süper Lig’de Beşiktaş’a 2-1 mağlup olan Hatayspor’da Teknik Direktör Volkan Demirel şu açıklamalarda bulunmuştu.
“Mağlubiyetin tüm sorumlusu benim. İçeride oynadığımız bir Kayserispor maçı, bir de bu maçta çok kötü oynadık. Bunun sorumlusu benim. İçimden çok söylemek şey geliyor. Bu takımı kuran benim. Fazla da bir şey yok benim adıma. Aslında konuşmak istiyorum ama… Beşiktaş’ı da tebrik ederim. Bu ülkenin önemli takımlarından biri, her zaman saygı duyulmalı. Büyük takım olmak başka bir şey. Çok saygı duymamız gerektiğini söyledim.

Belki çıkacakları tatil… Maçta konsantrasyon eksiği yarattı. Bu takımda her şeyi yapan, bu oyuncuları getiren benim. Söyleyecek çok şey var ama söyleyemiyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde söyleyebilirim. Düşüneceğim, konuşacağım, bakacağız. Oyuncularla konuşacağız, neyi daha iyi yapıyoruz, neyi yapamıyoruz bakacağız. Bütün suç benimdir. Dediğim gibi bakacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x