Nasıl Gömülmek İstiyor? Hayatını Kaybeden Metin Uca’nın Vasiyeti Ortaya Çıktı!

Kocaeli’nde geçirdiği trafik kazası sonucu günlerdir yoğun bakımda olan ve entübe edilen sunucu Metin Uca hayatını kaybetti. Uca’nın geçtiğimiz yıl konuk olduğu Haberler.com’un programında vasiyetini açıkladığı ortaya çıktı.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=MFy5y…

Ünlü sunucu Metin Uca, Kocaeli’ne bağlı Dilovası ilçesinde trafik kazası geçirmişti ve Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Uca yoğun bakımda tedavi görüyordu.

Geçtiğimiz günlerde ise Uca’nın entübe edildiği açıklanmıştı. Sevenleri bir umut iyi haber gelmesini beklerken ne yazık ki menajeri Kübra Kalem Baykara, acı haberi duyurdu.

62 yaşındaki Metin Uca, gece saatlerinde hayatını kaybetti. Vefatının ardından ise Uca’nın konuk olduğu Haberler.com’un YouTube kanalında vasiyetini açıkladığı ortaya çıktı.

Uca, geçtiğimiz yıl katıldığı programda “Ölümden kormuyorum. Ben o klasik inanç ve bakış açısının getirdiği şeylerle yürümediğim için ölüme yönelik korkum yok. Benim bu yaşam ve keyiflerden uzak kalma üzüntüm olabilir en fazla. Ben güzel öleceğimi düşünüyorum. Umarım kimseye zarar vermeden ve değecek bir ölüm olur.” demişti.

“Eğer burası özgür bir ülke olsa yakılarak ölmek isteyenlere de saygı duyulurdu. Yakılarak ölmek ve küllerimin de İstanbul Boğazı’na serpilmesini istiyorum. Ne yazık ki böyle bir şansım yok. İki yüzlü törenlerin yapılmasını istemediğim için yakılmak istiyorum. Umarım dostlarım sağlarlar.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x